VARI DSK-317.1/S převodová skříň

21 990  cena s DPH

Dostupnost: 
Skladem u dodavatele
Katalogové číslo: 4224 Kategorie: ,
 

Převodová skříň DSK-317.1/S (čtyřtaktní provedení s dlouhou osou pro VARI GLOBAL).

Unikátní řešení výměny tažné nápravy VARI GLOBAL

Ve své spodní části zcela vodotěsná díky unikátnímu kazetovému vícebřitému guferu, které je u malotraktorů použito vůbec poprvé.

Nové řešení výstupní hřídele převodové skříně umožňuje rychlou výměnu tažné nápravy TN-GLOBAL za kypřicí nože rotavátorů KUK nebo KUR bez použití nářadí.

Obsluha převodovky VARI GOBAL DSK 317.1/S

Převodová skříň má tři rychlosti vpřed a zpátečku, které se řadí pomocí řadicí páky, takže nemusíte složitě přehazovat klínové řemeny jako u konkurenčních výrobků.

  • První rychlostní stupeň se využívá např. při orbě, přípravě půdy pro sázení brambor nebo tahání nákladu v těžkém terénu nebo do kopce.
  • Na druhý převodový stupeň můžete jezdit s připojeným vozíkem a odvézt např. dříví z lesa nebo odhrnovat sníh shrnovací radlicí. Na „dvojku“ se provádí i kypření půdy rotavátorem.
  • Třetí rychlostní stupeň je určen k rychlým přesunům malotraktoru s vozíkem po zpevněných cestách.

Při polních pracích lze využít geniálního pomocníka – kolík pro aretaci rychlostí. Jestliže jej v poloze neutrálu („0“) zasunete, lze zařadit pouze první rychlost („1“) a zpátečku („R“), což výrazně usnadňuje a zjednodušuje obsluhu malotraktoru např. při orbě.

Pohon převodové skříně DSK 317.1/S

K pohonu převodové skříně lze použít nové pohonné jednotky VARI GLOBAL nebo původního VARI systému.

Další informace
Výrobce