VARI BDR-620 Lucina MAX bubnová sekačka + VM-580 Hurricane adaptér vyžínače křovin

44 990  cena s DPH

Dostupnost: 
Katalogové číslo: 4593 Kategorie:
 

Lucina Max jako bubnová sekačka se vyznačuje perfektním vyvážením pro práci na rovině i ve svahu, má pevnou nápravu, tuhý a odolný rám s HDG plechovým asymetrickým krytem žacího disku, který umožňuje lepší navádění sekané vysoké trávy a její řádkování. Zároveň zajišťuje mimořádnou ochranu pro obsluhu. Pracovním nástrojem sekačky je čtyřnožový žací buben – velice robustní lisovaný díl s celoplošným ocelovým podběhem, který chrání uložení nožů.
Uložení žacích nožů T-Bar zvyšuje zároveň obvodovou tuhost žacího bubnu a jeho celkovou životnost.
Přestavění stroje na mulčovač, sněžný pluh nebo kartáč trvá 10-15 minut, probíhá za použití nářadí a lze jej snadno řešit svépomocí. Připojení pohonu příslušenství je realizováno přes patentovaný systém dělené hřídele a drážkované spojky. Toto řešení zajišťuje vysokou životnost a snadnou rozebiratelnost i po letech používání!
V akčním setu je navíc vyžínač křovin VM-580 se záběrem 58 cm, který je vynikajícím pomocníkem při likvidaci vysoké trávy, stařiny a náletových dřevin. Tento adaptér je vybaven plechovým HDG krytem sekacího prostoru a mulčovacím nožem Gator. Adaptér je určen k instalaci místo žacího bubnu na Lucině MaX a rozšíření jejího použití.
Komfort obsluhy dále zvyšuje nastavení výšky řídítek v šesti polohách, ergonomické ovládací páky s nízkým tlakem do dlaně a gripy se vzduchovými komorami, které eliminují mikrovibrace. Lepší prostupnost terénem zajišťují velká 8“ foukaná kola se šípovým vzorem.
Výhody bubnové sekačky BDR-620 Lucina MAX a vyžínače křovin VM-580

čtyřtaktní motor HONDA GCV200
možnost výměny bubnové sekačky za vyžínač křovin a sněžný pluh
pevná hnací náprava
nezávislé zapínání pojezdu a pohonu příslušenství
patentované propojení s adaptéry
patentovaný design krytování a vodicí ostruhy u adaptéru VM-580
hliníková šneková převodovka pojezdu
dvě rychlosti pojezdu
velká 8’’ foukaná kola se šípovým vzorem
čelisťová brzda pohonu příslušenství
kevlarové řemeny Optibelt
ergonomická řídítka a ovládácí prvky
vyžínač křovin VM-580 v ceně setu

Další informace
Výrobce