Bubnová sekačka VARI BDR-720 Adela PRO s motorem HONDA

45 990  cena s DPH

Dostupnost: 
Katalogové číslo: 4554 Kategorie:
 

ADELA PRO je první profesionální jednoúčelová bubnová sekačka se zpátečkou a závěsem pro připojení sulky AV-650.
BDR-720 ADELA PRO je bubnová sekačka nové generace, která navazuje na tradici úspěšné BDR-620 ADELA tím, že se jedná o profesionální stroj do těžkého nasazení, na který je každá tráva krátká. Oproti tradiční Adele se však může pyšnit novými, unikátními prvky.
Bubnová sekačka BDR-720 ADELA PRO je osazena motorem HONDA GCV200 nové generace o výkonu 6,5 HP a krouticím momentu 12,7 Nm. Šasi sekačky je postavené na lisovaných dílech, které jsou použité na oblíbeném multifunkčním nosiči RAPTOR HYDRO. Díky tomu je zajištěná vysoká pevnost šasi v náročných terénech. Pojezd obstarává převodová skříň se čtyřmi rychlostmi a zpátečkou vybavená diferenciálem pro snadné zatáčení, která pohání velká, desetipalcová kola s travním dezénem, širokým rozchodem a výbornou adhezí. Když k tomu připočteme ještě nízké těžiště, je jasné, že ADELU PRO nezastaví žádná tráva na rovině ani na dvacetistupňových svazích.
Pracovním nástrojem sekačky je čtyřnožový žací buben o šíři záběru 70 cm – velice robustní lisovaný díl s celoplošným ocelovým podběhem, který chrání uložení nožů. Uložení žacích nožů T-Bar zvyšuje zároveň obvodovou tuhost žacího bubnu a jeho celkovou životnost. Plastový kryt žacího bubnu odkazuje na původní ADELU, je však vybaven výztuhou proti poškození, která slouží také jako madlo pro přenos stroje. Komfort obsluhy poskytuje nastavení řídítek výškově i stranově z místa obsluhy. Do kloubu řídítek je navíc integrován antivibrační člen, který tlumí vibrace. Rukojeti jsou vybavené ergonomickými ovládacími pákami s nízkým tlakem do dlaní a gripy se vzduchovými komorami, které eliminují mikrovibrace. Sečení s bubnovou sekačkou ADELA PRO je tedy velice přesné a pohodlné.
VÝHODY

motor HONDA GCV200 nové generace, který splňuje přísnou emisní normu EURO V
mechanická převodovka 4 + R
žací disk se šíří záběru 70 cm
nová konstrukce řídítek (stranové a výškové nastavení, antivibrační tlumicí člen)
velká kola s dezénem s vynikající adhezí na trávě
výborná manévrovatelnost v sadech či v jiných stísněných podmínkách
provozní a parkovací brzda, závěs pro sulku AV-650

Další informace
Výrobce