VARI Raptor Hydro multifunkční nosič

39 990  cena s DPH

Doporučeno
Dostupnost: 
Na objednávku
Katalogové číslo: 4470 Kategorie:
 

RAPTOR Hydro umí veškerou práci při údržbě travnatých ploch a při přepravě materiálu s tím spojených. Vybavit ho lze bubnovou sekačkou či mulčovačem, obracečem sena, shrnovací radlicí na sníh, připojit k němu můžete sulku nebo sklopný návěs.
Přestavění stroje trvá jen 5 minut a je velmi snadné.
Vzhled stroje, jeho tuhost, vyvážení i životnost definuje tuhé lisované šasi, které jsme navrhovali nejmodernější 3D technologií SOLIDWORKS a vnesli tak do světa malých strojů prvky z automobilové konstrukce.
Výhodou hydrostatické převodovky je možnost plynulé změny rychlosti a směru pojezdu stroje – vpřed i vzad prakticky bez ohledu na otáčky motoru. Stroj se tak dobře přizpůsobí podmínkám a rychlosti chůze obsluhy. Diferenciál v převodovce zajišťuje snadné řízení a vedení stroje. Převodovka je navíc vybavena automatickou uzávěrkou diferenciálu, která v případě prokluzu jednoho kola sepne a přenese výkon na obě kola. Díky tomu se stroj zvládne pohybovat i ve velmi náročném terénu. O plynulý rozběh příslušenství a zároveň i jeho bezpečné okamžité zastavení se stará patentovaná rozběhová spojka s brzdou NORAM-VARI. Toto řešení má velký vliv na živostnost pohonu příslušenství i komfort jeho obsluhy. Raptor je vybaven přídavnou nádrží, která zvyšuje celkový objem paliva na 5,5 litru, což výrazně zvyšuje jeho akční rádius a dobu práce bez nutnosti doplňovat palivo.
Komfort obsluhy dále zvyšuje plynulé výškové i stranové nastavení řídítek, ergonomické ovládací páky s nízkým tlakem do dlaně a gripy se vzduchovými komorami, které eliminují mikrovibrace. Pro sezení při práci lze ke stroji připojit vozík se sedačkou nebo samostatnou odpruženou sulku. Lepší prostupnost terénem zajišťují velká 8“ foukaná kola se šípovým vzorem.
Multifunkční nosič RAPTOR Hydro zvítězil v soutěži o nejlepší exponáty GRAND PRIX TECHAGRO 2016.
Výhody Raptoru Hydro

čtyřtaktní motor BandS 950E SeriesTM
hydrostatická převodovka TUFF TORQ K-46ED s automatickou uzávěrkou diferenciálu
plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
nezávislé zapínání pojezdu a pohonu příslušenství
pohodlné a rychlé připojování příslušenství
spouštění adaptérů přes integrovanou spojku NORAM -VARI
tuhé lisované díly šasi
antivibrační uložení řídítek
ergonomická řídítka a ovládácí prvky
provozní a automatická brzda pojezdu
integrovaná přídavná nádrž o objemu 4,5 l
velká 8’’ foukaná kola se šípovým vzorem
kevlarové řemeny Optibelt

Další informace
Výrobce