Odstraňovač plevele VARI B-35 VEDEX ocelový kartáč

28 990  cena s DPH

Dostupnost: 
Skladem
Katalogové číslo: 4480 Kategorie:
 

Ocelový kartáč VEDEX byl vyvinut kvůli vyhlášce EU, která zakazuje chemickou likvidaci mechu a plevele na veřejných plochách. Tato vyhláška již v platí v celé Evropě. S VEDEXem ekologicky zlikvidujete nepříjemný plevel a mech, který prorůstá spárami ve dlažbě. Díky ořezávačům nečistot se nečistoty nelepí na kola a účinnost stroje je tak zajištěna po celou dobu práce. VEDEX je díky asymetrické konstrukci rámu zároveň velkým pomocníkem při úklidu nečistot podél obrubníků a jinak nedostupných míst. Také s ním lze odklízet přimrzlý a ušlapaný sníh. Stroj je osazen kompaktním motorem VARI XP-140, vyvinutým speciálně pro tento stroj, u kterého je předpoklad profesionálního nasazení po celý rok.
V roce 2020 prošel velkou inovací. Nově má široká nepropíchnutelná plnopryžová kola s lepší adhezí a tlumením,  5 poloh nastavení, upravené závěsy kol pro lepší manipulaci okolo obrubníku, inovovaný tvar škrabky pro lepší čistění, nové napínání kladky řemene a oko pro uchycení při přepravě. Profesionální motor VARI XP-140 s ocelovou vložkou a ložisky nově splňuje emisní normu EURO 5.
VÝHODY

kompaktní motor VARI XP-140
ekologická a efektivní likvidace plevelu
vhodný na zámkové dlažby, chodníky, obrubníky i asfaltové plochy
odstraňování zmrazků a ušlapaného sněhu z chodníků
nízké těžiště
asymetrická konstrukce rámu
profesionální ocelový kartáč
inovace 2020: široká nepropíchnutelná plnopryžová kola s lepší adhezí a tlumením
inovace 2020: nezávislé nastavení kol v 5 polohách
inovace 2020: upravené závěsy kol pro lepší manipulaci okolo obrubníku
inovace 2020: inovovaný tvar škrabky pro lepší čistění
inovace 2020: oko pro uchycení při přepravě
inovace 2020: nové napínání kladky řemene
inovace 2020: profesionální motor VARI XP-140 s ocelovou vložkou válce a dvojitým vzduchovým filtrem splňuje emisní normu EURO 5

Další informace
Výrobce