Malotraktor VARI IV GLOBAL + ANV-400 (motor KOHLER COMMAND PRO CV224)

77 740  cena s DPH

Dostupnost: 
Skladem
Katalogové číslo: 4580 Kategorie:
 

Stavebnicový malotraktor VARI IV GLOBAL je spolehlivý pomocník pro zahrádkáře a farmáře hlavně při obdělávání půdy a přepravu nákladu. Pojezd malotraktoru obstarává převodová skříň DSK-317.1/S s dlouhou osou a tažnou nápravou TN-GLOBAL. Převod pohonu mezi motorem a převodovou skříní zajišťuje tříčelisťová odstředivá spojka s keramickým obložením, která se automaticky sepne vždy při přidání plynu na vodicích rukojetích.
Srdcem je pohonná jednotka s motorem KOHLER COMMAND PRO CV224 nové generace a s vodicími rukojeťmi, které jsou odpružené, tudíž obsluha cítí minimální vibrace do rukou. Jsou stavitelné výškově i stranově z místa obsluhy a najdeme na nich bezpečnostní vypínač zapalování, který v případě nehody či pádu obsluhy automaticky zastaví stroj.
Malotraktor VARI GLOBAL má tři rychlosti vpřed, neutrál a jednu rychlost vzad, řazení se provádí vždy za klidu stroje řadicí pákou. Tažná náprava TN-GLOBAL má dvanáctipalcová foukaná kola s traktorovým vzorem a vnější závaží kol. Rozchod kol je 610 mm. Kola jsou vybavena uzávěrkami nahrazující činnost diferenciálu se třemi polohami. V ceně malotraktoru je i sklápěcí vozík ANV-400 s nosností 400 Kg. Pro provoz na komunikacích III. a IV. třídy lze sestavu opatřit technickým průkazem.
VÝHODY

nízkonákladový pomocník při odvozu nákladu a obdělávání pozemku
profesionální čtyřtaktní motor KOHLER COMMAND PRO CV224, který splňuje emisní normu EURO 5
nejvýkonější motor v malotraktorech VARI – výkon 7,75 HP a krouticí moment 14,9 Nm
plnohodnotné tlakové mazání
litinová vložka válce
třírychlostní převodovka se zpátečkou se šnekovým převodem a bronzovým šnekovým kolem
řazení rychlostí řadicí pákou
vyklápěcí návěs o nosnosti 400 kg
lze opatřit technickým osvědčením pro provoz na komunikacích 3. a 4. třídy

Další informace
Výrobce